گروه صنعتی جانقلی

دکل مهاری

دکل مهاری چیست؟


دکل‌های مهاری یکی از انواع دکل‌های مخابراتی پیش ساخته می‌باشد که به علت نحوه اتصال به تکیه‌گاه خود با نام دکل مهاری شناخته می‌شود. این نوع دکل به وسیله سیم مهار به زمین، دیوار و یا سازه‌های بتنی متصل می‌گردد. دکل‌های مهاری به واسطه وزن و مقاومت بالا و نصب سریع و آسانی که دارند بسیار مقرون به صرفه بوده و به راحتی بر روی زمین، پشت بام منازل مسکونی تجاری و یا اداری نصب می‌گردد.


کاربرد دکل‌های مهاری


دکل‌های مهاری اغلب جهت نصب تجهیزات شبکه تلفن همراه، رادیوهای اینترنت وایرلس خانگی و اداری و انواع آنتن‌ها و دیش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.


مشخصات فنی انواع دکل های مهاری


هر قسمت از دکل‌های مهاری پیش ساخته (section) سکشن نام دارد که با استفاده از لوله، میلگرد و یا نبشی‌های فولادی و در تکه‌هایی به ارتفاع ۳ متر به صورت ۳ یا ۴ وجهی تولید می‌گردد و از روی هم قرار گرفتن این سکشن‌ها به کمک پیچ و مهره‌های مخصوص، دکل به وجود می‌آید که بسته به نوع استفاده و ارتفاع مورد نیاز طبقه بندی می‌گردد. قطر دکل با ارتفاع آن نسبت مستقیم دارد و هرچه ارتفاع بیشتر شود قطر دکل و ضخامت قطعات افزایش می‌یابد. اکثر دکل‌های مهاری از قطر ۲۵ تا ۸۰ سانتی‌متر تولید می‌گردند که با نام اختصاری G80 - G65 - G55 - G45 - G35 - G25 شناخته می‌شوند. پرکاربردترین آنها دکل‌های G35 و G45 هستند که تا ارتفاع 120 متر ساخته میشوند و عمده مصارف خانگی و اداری از این نوع میباشد. در شرکت صنایع خم و برش خراسان تمامی مراحل تولید دکل‌ها اعم از ساخت قطعات گالوانیزاسیون، حمل و مونتاژ، نصب و بارگذاری و تحویل توسط پرسنل و کارکنان مجرب این شرکت انجام می‌پذیرد که باعث گردیده مشتریان گرامی با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن امکان استفاده از محصولات و خدمات را داشته باشند


icon icon icon
Copyright @ 2015 Jangholi-GRP .All Rights Reserved / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام